Kāzu fotogrāfs Latvijā un Nīderlandē

Kāzu fotogrāfs Latvijā un Nīderlandē.

Sveiciens tev, kas šobrīd viesojas manā mājaslapā. Ja jau esi šeit, tad diezgan droši varu pieņemt, ka vārds kāzas liek tev domāt par kaut ko īpašu. Iespējams, pat esi kāzu fotogrāfa meklējumos. Tādēļ turpinājumā labprāt stāstu par to, ko daru un ko varu tev piedāvāt.

Par mani

Esmu kāzu fotogrāfs un nu jau vairāk kā desmit gadus dzīvoju un strādāju Nīderlandē. Fotografēju kāzas, Love story, portretus. Fotografēju, jo man tas patīk. Mani neaprakstāmi fascinē noķertā mirkļa maģija un šī iluzorā iespēja apturēt laiku. 

Esmu apceļojusi daudzas valstis, bet nekad neesmu zaudējusi saikni ar Latviju. Tur man joprojām ir sava vieta, kur atgriezties. Vēl jo vairāk, vienmēr ilgojos fotografēt Latvijā, kur, manuprāt, ir visskaistākā gaisma pasaulē. Tas padara fotogrāfijas īpaši pievilcīgas, pat nedaudz mistiskas.

Agrā bērnībā no manas mājas loga varēja redzēt vietējo kultūras namu, kur vasarā gandrīz katru sestdienu notika kāzas. Tas man likās galvu reibinošs pasākums. Līgava baltā kleitā (ak, es arī tā gribu!), plīvurs, ziedi,  dāvanas, dejas, jautrība. Kāzas. Likās, nekas skaistāks un svarīgāks cilvēka dzīvē nemēdz būt. 

Mans tētis, skolotājs, sirsnīgi aizrāvās ar fotogrāfiju. Smejos, ka esmu dzimusi teju fotolaboratorijā.  Bērna gultiņai blakus tika attīstītas filmiņas un notika maģiskas lietas. No tumsas izkāpa izbijušo mirkļu silueti un melns uz balta iespiedās fotopapīrā. Šīs burvestības smarža un fīlings seko man līdz šai baltai dienai.

Par mums

Mana pieeja fotografēšanas procesam ir ļoti personiska. Gribu zināt, ko jūtat, ko mīlat, par ko sapņojat. Kas aizskar un sāp. Kas priecē un silda… Sinerģija starp fotogrāfu un jauno pāri ir būtiska. Šī saikne padara bildes nesamākslotas, vieglas, pat savā ziņā intīmas. Pēc visiem kāzu priekiem un uztraukumiem fotogrāfijas būs vienīgās, kas atsauks atmiņā aizgājušās dienas mirkļus. Iemūžināt šīs sajūtas? Tam jāmāk atvērties un ļauties. Abpusēji.

Par tikšanos

Fotografēju kāzas Latvijā, Nīderlandē un, protams, arī citur ārzemēs. Dzīvoju Nīderlandes dienvidos, Māstrihtā, tādēļ esmu ērti aizsniedzamā attālumā no citām Eiropas pilsētām. 

Ja jums ir vēlme rīkot kāzas arī, piemēram, Itālijā, Anglijā, Francijā, vai kur citur – ar interesi uzklausīšu jūsu stāstu. Varu droši teikt, esmu gatava jums piebiedroties ceļojumā uz jūsu kāzu norises valsti, šai gadījumā arī Latviju, kur fotografēju kāzas ar īpašu sajūtu.

Brīvi sarunājos latviešu, krievu, angļu un nīderlandiešu valodā. Ja jūsu partneris ir no citas valsts un jūsu kāzas būs internacionālās, mana valodu un komunikācijas prasme var lieti noderēt. 

Bieži esmu Rīgā un tikšanās parasti plānoju jau vairākus mēnešus iepriekš. Ja redzēties klātienē dažādu iemeslu pēc neizdodas, tad varam sazināties un tikties onlainā.

Par fotogrāfiju

Piedāvāju pirmskāzu konsultāciju, pirmskāzu jeb Love story fotosesiju, kāzu fotoreportāžu, kāzu fotosesiju un bilžu apstrādi. Fotografēju gan kāzas visas dienas garumā, gan arī nepilnas dienas pasākumu. Viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, ko labprāt uzklausīšu tiekoties ar jums. 

Pēc kāzām nosūtu jums fotogrāfijas .jpg formātā divos variantos:  augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kas sagatavotas izdrukai maksimālā kvalitātē un fotogrāfijas lietošanai datorā un publicēšanai internetā. 

Visām fotogrāfijām pēc nepieciešamības tiek veikta individuāla pēcapstrāde: ekspozīcijas, kontrasta un krāsu korekcija, kadrēšana. Iespējama arī padziļināta foto retuša un specifiska bilžu apstrāde. Katram fotogrāfam ir savs pēcapstrādes rokraksts un stila izvēle. Tādēļ par to, kā jūsu bildes tiks apstrādātas, vienojamies jau pirms kāzām. Vairāk par to, kas notiek ar fotogrāfijām pēc kāzām, un citām lietām, saistītām ar fotogrāfiju, lasiet manā blogā.

Fotogrāfijas varēsiet skatīt arī personalizētā online foto galerijā, kura jums būs pieejama pāris mēnešu garumā. Tai varēsiet piekļūt ar paroli.

Izgatavoju arī Fine Art fotoalbumus. Katra albuma grafiskais dizains tiek rūpīgi veidots īpaši jums. Izmēri un vāka seguma materiāli ir daudz un dažādi. Tiekoties pirms vai pēc kāzām, varēsiet apskatīt krāsu paraugus un jau gatavus izveidotus un nodrukātus kāzu albumus, un izvēlēties sev piemērotāko variantu.

Par cenām un info

Katram no jums ir dažādas vēlmes, es mēģinu tām pielāgoties un piedāvāt jums visizdevīgāko. Sazinamies un tiekamies, lai es varu jums sniegt plašāku informāciju par kāzu fotogrāfijas iespējām un cenām. 

 

Un tagad jūsu stāsts …